Ευχαριστήρια Επιστολή

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων με την παρούσα επιστολή εκφράζουμε τις ευχαριστίες μας προς το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων  για την πολλαπλή προσφορά του στο Σχολείο μας.

Η δωρεά 24 tablets, τα οποία διανεμήθηκαν σε μαθητές του σχολείου μας που δεν είχαν τη δυνατότητα να συμμετέχουν στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση λόγω έλλειψης βασικού εξοπλισμού, εξασφαλίζοντας έτσι την ισότιμη πρόσβαση στην εκπαιδευτική διαδικασία σε όλους, είναι μια γενναιόδωρη και πολύτιμη προσφορά. Σε μια τόσο δύσκολη περίοδο, κινήσεις όπως αυτή είναι συγκινητικές, ευεργετικές και αποτελούν όαση για όλους μας.

Σας εκφράζουμε τις ευχαριστίες μας για την άψογη συνεργασία και επικοινωνία που έχουμε για το καλό του Σχολείου μας και των παιδιών μας.

Θα θέλαμε να μεταφέρετε τις ευχαριστίες μας σε όλους τους γονείς- μέλη του Συλλόγου σας για την προσφορά τους στο Σχολείο μας.

O Διευθυντής του Σχολείου

Παναγιώτης Μαρούσης